Makyol Santral daire teslimleri Mayıs 2019’da

Makyol Gayrimenkul tarafından Bahçeşehir’de projelendirilen Makyol Santral projesi yatırımcılarına uygun koşullarla ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Makyol Santral, projesi , ‘Evinizi şimdi alın, ödemeye teslimde başlayın”  kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara, uygun koşullar ile ev sahibi olma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında 1+1 daireler 120 bin TL, 2+1 daireler 175 bin TL peşinatla, banka veya kefil şartı olmadan konut alıcılarına sunuluyor, kalan ödemeler ise faizsiz ve 6 ay ertelenerek kira öder gibi teslimde ödenmeye başlıyor. Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen proje,  toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 arasında değişen 5 blokta 407 daire, 9 villa ve ticari üniteler olmak üzere herkesin ihtiyacına göre değişen yaşam olanakları yer alıyor. Genişliğin ve ferahlığın ön planda olduğu tamamı teras veya balkonlu farklı daire seçenekleriyle kişiye özel bir yaşam deneyimi sunan Makyol Santral konum, özgün tasarım ve peyzaj düzenlemesi ile fark yaratarak bölgenin en avantajlı projesi olma özelliğini koruyor.

Makyol Santral projesi sosyal donatıları ile dikkat çekiyor

Merkezi bir lokasyona sahip olan Makyol Santral projesi, bölgenin en büyük AVM’si Akbatı’nın tam karşısında yer alıyor. Projenin hemen arkasında bölgenin en büyük üniversite hastanesi LİV İSÜ Hastanesi’nin yanı sıra TED, Bilfen, MEF, Amerikan Koleji gibi birçok önemli okul ve eğitim kurumu bulunuyor. Merkezi konumu ve sunduğu yaşam olanaklarının yanı sıra, artan yatırım değeri bakımından da bölgenin en avantajlı projelerinden biri olan Makyol Santral’de teslimlerin Mayıs ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Makyol Santral projesi ulaşım akslarının yakınında

Ulaşım avantajları bakımından E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre mesafede, yeni tamamlanacak olan Mahmutbey- Bahçeşehir – Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde yer alan Makyol Santral projesi ulaşım imkanları ile dikkat çekiyor. Özellikle Kanal İstanbul projesine yakınlığı ve 3. Havalimanı’na 24 kilometre mesafesiyle bugün için İstanbul’daki yatırım potansiyeli en yüksek projelerden biri olarak da görülüyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.