Nuvo Dragos projesinde KDV sıfırlandı

Nuvo Dragos projesinden  konut almak isteyen vatandaşların kolay bir şekilde konut sahibi olabilmesi için faiz oranını 0.98’e çekmesinin ardından KDV oranlarını da sıfırladı.

Özderici GYO tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Nuvo Dragos projesi sunduğu imkanlar ile yatırımcıların tercih ettiği projeler arasında yer alıyor. Yüksek faiz oranlarından dolayı ev sahibi olmanın zorlaştığı bu dönemde Nuvo Dragos sunduğu 0.98’lik faiz oranı ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. KDV oranlarının sıfırlandığı projeden daire almak isteyen vatandaşlar, 120 ay vade seçeneğiyle 4 bin 900 TL taksitlerle satışa çıkan 2+1 daireler, anında yaşama kapılarını araladığı gibi 3 bin TL’ye kadar kira getirisi ile de ödeme planının da büyük bir bölümü sübvanse edebiliyor.

 Nuvo Dragos projesi içerisinde yaşam başladı

Adalar Manzarasına sahip olan Nuvo Dragos projesi, ferah ve fonksiyonel daire seçenekleri ile yatırımcıların dikkatini çekiyor oluşunun yanı sıra, hemen teslim avantajı ile de öne çıkıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerden oluşan proje, her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor. Açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı ile Nuvo Dragos, bir evden daha fazlasını sunuyor. Projenin hemen yanı başında açılan, 44 dönüm araziye kurulu, içerisinde gölet, anfi tiyatro, etkinlik alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı Cumhuriyet Parkı, Nuvo Dragos’a artı bir değer daha kattı.

 Nuvo Dragos projesi ulaşım ağlarının ortasında

Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos projesi ulaşım olanakları ile de öne çıkıyor. Bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan proje, E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine, Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın