Mesa Çubuklu 28 Ekim 2019’da teslim edilecek

Mesa Çubuklu 28 projesinin lansmanını, kaba inşaatı tamamlanması sonrasında ve teslimine bir sene kala gerçekleştirdi.

Mesa Mesken İstanbul’un en yeşil semti Beykoz’un Çubuklu’da bölgesinde hayata geçirdiği az katlı ve özgün mimarili Mesa Çubuklu 28 projesi satışa sunuldu.

Temiz hava, zevkli dekorasyon

Mesa, Çubuklu’da hayata geçirdiği ikinci projesi Mesa Çubuklu 28 ile bir tarafta eşsiz orman manzarası bir tarafta ise panoramik boğaz manzarasıyla öne çıkıyor
80 bağımsız bölüm ve 1 ticari alanı ile butik bir yaşamın kurgulandığı Mesa Çubuklu 28, zevk ve prestij sahibi detaylarıyla Çubuklu’da yer alıyor. Az katlı mimarisi ve estetik detaylarıyla bölgenin doğal dokusuna uyumlu şekilde tasarlanan Mesa Çubuklu 28, geleneksel Mesa kalitesi ve yüksek standartlar sunuyor.

Yatay mimari projesi

Yalın, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28, sakinlerine rezidans konforunda özel bir yaşam sunuyor. Yatay mimariye sahip projede çok sayıda yaşam seçeneği, yer alıyor.

Mesa Çubuklu 28’de; 1+1, 1+1 çatı dubleksi, 2+1, 2+1 dubleks, 2+1 çatı dubleksi, 3+1, 3+1 çatı dubleksi, 4+1 bahçe dubleksi ve 4+1 çatı dubleksi seçenekleriyle toplam 80 bağımsız bölüm seçkin sahiplerini bekliyor. Ekim 2019’da teslim edilecek proje, 1.359.000 TL ile 4.493.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.

Benzersiz yaşamlar, lansmana özel cazip fırsatlarla

İnşaat ilerleme düzeyi yüzde 50 seviyesine ulaşan Mesa Çubuklu 28’de lansmana özel ödeme seçenekleri mevcut. Yüzde 10 peşinatla benzersiz bir yaşama ulaşmanın mümkün olduğu projede yüzde 0,98 faiz oranı sunuluyor.

Zengin ve özgün olanaklar

Mesa Çubuklu 28 sosyal tesisinde bulunan spor merkezi, sauna, SPA, buhar odası ve havuz ile kullanışlı ayrıcalıklar sunuyor. 80 adet bağımsız alanı olan rezidans konforunu dört bir yandan ışık alan ferah daireler ve ustalıkla tasarlanmış yerleşim planı ile hissettirerek, yaşamınızın değerini arttıran tüm özelliklere sahip.

Doğanın da hayatın da tam ortasında

Estetik ve işlevsel mimari tasarımıyla Mesa Çubuklu 28 bulunduğu konum açısından da çok önemli ulaşım avantajlarına sahip. Riva Yolu üzerinde kolay giriş çıkışı bulunan proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakika Çubuklu – İstinye Feribot İskelesi’ne 7 dakika mesafede yer alıyor. Boğazın her iki yakasından da hızlı ve kolay erişim sağlanan proje sunduğu ulaşım avantajına deniz ulaşımı avantajını da katıyor.

Ofis yoğunluğunun yer aldığı Kavacık’a 3, Levent’e 10 ve Maslak’a da 12 dakikada ulaşabilen proje, Ataşehir’e 15, Bağdat Caddesi’ne ise 30 dakika uzaklıkta. Şehrin karmaşasından kaçmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden Polonezköy’e 15, Riva’ya 19, Anadolu Kavağı’na ise 20 dakikada ulaşmak mümkün.

Projenin kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz:

Mesa Çubuklu 28 ulaşım:

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın