Mesa projelerini Almaya’da tanıtacak

Mesa, 8-10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde açılacak olan Evim Türkiye Fuarı’nda projelerini tanıtacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ile Evim Türkiye Fuarı’na katılan Mesa, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da yaşayan yabancıların Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparak, yatırımcı Türk vatandaşı olmaları için de ciddi bir fırsat sunacak. Mesa, İstanbul’daki projeleri Mesa Orman, Mesa Çubuklu 28, Mesa Koz, Mesa Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve Mesa Gökada, Bodrum’da yer alan Mesa Bodrum Demirbükü, Ankara’da ise Mesa Park Mozaik, projeleri ile fuara gelenlere avantajlı ve özel ödeme koşullarıyla projelerini tanıtacak. Mesa, Aslan Yapı ve Caba ortaklığında İstanbul Maltepe’de yükselen Mesa Cadde, yurt dışında yaşayan Türklerin gözdesi oldu. Adalar manzarasının yanı sıra sahil aksına yürüme mesafesindeki benzersiz konumu ve ulaşım kolaylıklarıyla ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olan Mesa Cadde, yurtdışında yaşayan Türklerden son dönemde yoğun ilgi görüyor. Bu ilgi sonucunda son dönemde yapılan satışların yaklaşık yüzde 35’i yurtdışında yaşayan Türklerin yatırımına yönelik gerçekleşti.

Mesa Gökada projesi ile Maltepe’de kaliteli bir yaşam

49.000 Euro’dan başlayan fiyat avantajı ile Mesa Gökada projesi, ayrıcalıklı bir yaşam sunan nitelikleri ile bölgenin referans projesi olurken, Maltepe’nin yaşam standartlarını eşsiz adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla yeni zirvesine taşıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişimi, benzersiz konumu ile Mesa Gökada projesi tüm ulaşım merkezlerine kısa ve kolay ulaşım imkânı sağlarken, metro ile ulaşım kolaylığına da Mesa Gökada sakinlerine sunuyor.

Mesa  Çubuklu 28 projesi ile zengin daire seçenekleri

Ekim 2019’da teslim edilecek proje bir tarafta eşsiz orman manzarası bir tarafta ise panoramik boğaz manzarasıyla eşsiz bir yaşam sunuyor. Yalın, estetik ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Çubuklu 28 projesinde zengin yaşam seçenekleri yer alıyor. Yatay mimariye sahip projede az katlı tasarlanan bloklarda, tüm detaylar mükemmel yaşam için özel olarak tasarlandı.

Mesa Bodrum Demirbükü ile sakin bir yaşam

Bodrum’un en özel koylarından birinde Mesa Bodrum Demirbükü ile çok özel bir projeye imza atıyor. Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, dört mevsim keşfedilmeyi bekleyen doğası, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarla, Private Luxury bir yaşam konseptini Bodrum’da hayata geçiriyor.

Park Mozaik projesi daireleri hemen teslim

İnsanı ve yaşam kalitesini önceliklerinde ilk sıraya yerleştiren Park Mozaik, Ankara’nın yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park Mozaik’te konut teslimatları, 2016 yılının Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması TEPE ile Mesa ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi, Park Mozaik’i tercih edenlere yüksek yaşam standartları ile birlikte kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı da sunuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın