Metropark’ta yıl sonu kampanyası başladı

Teknik Yapı tarafından Halkalı'da hayata geçirilen Metropark projesinde son 100 dairenin satışları devam ediyor. 350 milyon liralık ciro hedefiyle hayat bulan Metropark projesi 6 dikey ve 6 yatay blokta toplam bin 272 konut ve 30 ticari birimden oluşuyor. TEM ve E5'le bağlantı halinde, havaalanına sadece 5 dakikalık mesafede yükselen Metropark'ta 28 metrekare ile 164 metrekare aralığında değişen büyüklüklere sahip 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor.

Teknik Yapı'nın yıl sonu kampanyası kapsamında projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinat ve sıfır faiz avantajıyla daire satın alabiliyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 oranında indirimden yararlanabiliyorlar.

Anlaşmalı bankalar vasıtasıyla kullanılacak konut kredileri için marka desteği verildiğini açıklayan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şunları söyledi: “Her zaman olduğu gibi verdiğimiz sözü yerine getirdik ve Metropark projemizde daire teslimlerine başladık. Şubat 2016’da yaşamın başlayacağı Metropark’ta faiz indiriminin yanısıra peşinat tutarını da minimum seviyeye çekerek son 100 daireyi alacak şanslı müşterilerimize yeni yıl hediyesi sunduk. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunmak için de, son 100 daireyi alacak müşterilere temel fırsatların yanısıra farklı peşinat seçenekleri ve sıfır faiz gibi beş ayrı ödeme seçeneği sunuluyor.”

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.