Nivo İstanbul projesinde 2 yıl kira garantisi

Catnay Group tarafından 200 milyon dolarlık yatırım bütçesi ile hayatan geçirilen Nivo İstanbul, yatırımcılarına 2 yıl kira garantisi sunuyor.

İstanbul’da Catnay Group tarafından hayata geçirilen Nivo İstanbul yatırımcılarına 2 yıl kira garantisi sunuyor. Kira sözleşmeleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Sunduğumuz 2 yıl kira garantisinin yanı sıra uluslararası rezidans yönetim markası The Ascott Limited ile yaptığımız 20 yıllık anlaşmamız sayesinde müşterilerimiz 20 yıl boyunca alternatif bir kiracıya sahip olacak” şeklinde konuştu. Uluslararası rezidans yönetim markası The Ascott Limited ile yapmış olduğu 20 yıllık anlaşma ile ‘The Citadines’ markasını Türkiye’ye tanıtan ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nivo İstanbul, müşterilerine 2 yıl kira garantisi sunuyor.

‘’Nivo İstanbul projesi yatırımcıları 20 yıl kiracı bulma derdi yaşamayacak’’

Kira garantisinin yanı sıra Ascott ile imzaladığı servis rezidans hizmeti verilmesini kapsayan 20 yıllık anlaşma ile müşterilerine 20 yıl boyunca kiracı alternatifi sunduklarını belirten Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “2019’un ilk çeyreğinde tamamlanmasını planladığımız Nivo İstanbul projesi müşterilerimize karlı yatırımı garantiliyoruz. Citadines markasını Türkiye’ye getirdiğimiz bu anlaşmayla Ascott, Nivo İstanbul projemizin 150 dairesini ‘Citadines Nivo İstanbul’ adı altında işletecek. Böylece müşterilerimiz sahip oldukları 2 yıl kira garantisinin yanı sıra 20 yıl boyunca kiracı bulma derdi çekmeyecek. Kendi alanında dünya lideri olan bir markanın birçok fırsat arasında bizim projemizi tercih etmiş olması, projemiz ve sunduğu imkanlar için uluslararası bir onay niteliğinde.

Nivo İstanbul projesi ulaşım 

Basın Ekspres Yolu’nda, 42 bin metrekarelik alanda bulunan Nivo İstanbul projesi ulaşım akslarının ortasında yer alıyor. Güneşli E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir kavşak noktasında yer alan proje içerisinde 3 blok home-ofis ve 2 blok konut bulunuyor. Yapımı devam eden Fatih metro istasyonunun yakınında yer alan proje, Starcity, Mall of İstanbul, Metroport gibi alışveriş merkezlerine, bölgedeki pek çok beş yıldızlı otele, Atatürk Havalimanı ve yapım çalışmaları devam eden 3’üncü Havalimanı’na yakın bir konumda bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.