Nlogo İstanbul’un cadde dükkanları açık arttırmaya çıkıyor

Nlogo İstanbul’un cadde dükkanlarının sahiplerini bulmasına sayılı günler kaldı.

Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden Özyurtlar Holding, 1 milyondan fazla kişinin yaşadığı Esenyurt’un merkezinde hayata geçirdiği ‘Nlogo İstanbul’projesinin cadde dükkanlarının satışına sayılı günler kaldı. 2 bin 679 daireden oluşan ve İstanbul Avrupa Yakası’nın sembolü olmaya aday projesi ‘Nlogo İstanbul’ cadde dükkanlarının satışı,15 Şubat Perşembe saat 14.00’te Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmayla gerçekleşecek. Kiralamaların şimdiden başladığı ve hemen teslim dükkanların satış fiyatları ise 419 bin TL’den başlıyor. Satışa sunulan 63 dükkanın büyüklükleri ise 100 metrekare ile 433 metrekare arasında değişiyor.

Dükkan kiralamaları başladı

Satışla ilgili bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt,“Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiğimiz ‘Nlogo İstanbul’ projemizin cadde dükkanlarının açık artırma yoluyla satışı için geri sayım başladı. Cadde dükkanlarımızı satış sonrasında sahiplerine hemen teslim ediyoruz, üstelik dükkan kiralamaları şimdiden başladı. Kendi işinin sahibi olmak ya da her dönem kazandıracak bir projede yer almak isteyen herkes bu açık artırmada yerini alacaktır” dedi.

Peşin ve vadeli ödeme seçenekleri

Satış sonrası teslimlerin hemen başlayacağı dükkanlar, açık artırmada peşin ve vadeli seçenekler ile alıcıya sunuluyor. Buna göre; ‘yüzde 50 indirim’ ile belirlenen muhammen bedeller üzerinden peşin tekliflerin alınmasının yanı sıra vadeli teklifler için de ‘yüzde 20 peşin ödeme’ ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlanıyor. Uygulanacak faiz oranı ise her yıl açıklanan enflasyon oranına göre belirlenecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.