Park Mozaik sakinleri yeni yıla “merhaba” dedi

Park Mozaik sakinleri yeni yıl partisinde buluştular. Park Mozaik satış ofisinde düzenlenen partiye katılanlar hem gelecekteki komşularıyla tanışma fırsatı buldular hem de projenin son durumu hakkında bilgi aldılar. TEPE İnşaat ve MESA Holding’in üst düzey yöneticileri ve proje çalışanları da partiye katılarak yeni yıl partisine renk kattı.

MESA Mesken Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, projenin gelecekteki sakinlerine Türkiye’de inşaat sektörünün iki dev firmasının projesi Park Mozaik’e gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Boysanoğlu, “MESA, Ankaralılarla çağdaş site yaşamını tanıştırdı. Biz de Park Mozaik ile yeni bir açılım yaptık. Projemiz Ankara’ya güvenlik, sosyal tesisler ve peyzajı ile fark kattı. 2015 yılını, Park Mozaik’ten bir konut alarak hem güzel bir yuva hem de akıllı bir yatırıma imza atmanın keyfi ile tamamlayan siz değerli ailelere 2016’da da sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi.

2016'da teslim edilecek

Park Mozaik’te 3’ü kule ve 10’u yatay olmak üzere, toplam 13 blokta, 885 konut bulunuyor. Park Mozaik, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor. İnşaatına Eylül 2014’te başlanan Park MOZAİK’te ilk evler sahiplerine 2016’da teslim edilecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.