Selenium Retro 9’un yüzde 40’ı satıldı

Gayrimenkul sektöründe bu yıl 50. yılını kutlayan Aşçıoğlu, Ataköy’de geliştirdiği yeni projesi Selenium Retro 9’da kısa zamanda büyük satış başarısı elde etti. Şirket tarafından projenin yüzde 40’ı satıldı.

İki blokta, 60 metrekareden 124 metrekareye kadar değişen alanlarda, 1+1 ve 2+1 formatta 225 konut ve 108 ofis ve 23 adet mağazadan oluşan proje büyük ilgi görüyor. İstanbul Ataköy’de geçmişte Londra Kamping olarak bilinen alan üzerine inşa edilen Selenium Retro 9 projesinin ofis bloğunun ilk sakini, projeden 1,5 kat satın alan THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) oldu. Türk Havak, Aşçıoğlu Grubu’nun bir diğer projesi Selenium Retro’nun bin metrekarelik yatay ofis alanına Vakıfcan Anaokulu’nun üçüncü kampüsünü kurarak yatırımlarına devam edecek.

Projede konutların metrekare fiyatı yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunuluyor. 2019 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilecek projede lansman avantajları ise devam ediyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede fiyatlar 596 bin liradan başlıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın