Sinpaş AquaCity yüzde 15 indirimle 159 bin 300 liradan

sinpas_aqua_city_denizli

Sinpaş’ın, Ege Bölgesi ve Denizli için birçok ilkler barındıran AquaCity projesinde, su ve yeşille iç içe farklı konseptlere sahip 4 ayrı konut etabı ve “street mall” konseptiyle geliştirilen geniş bir alışveriş merkezi yer alıyor. Projede fiyatlar 159 bin 300 TL'den başlarken, teslimler Haziran 2017'de başlayacak.

Sosyal Donatılar

Sinpaş’ın temalı yaşam projelerinde aileler ve çocuklar için geliştirdiği sosyal yaşam olanakları ve özel donatılar dikkat çekiyor.  Konutların içindeki yaşamla birlikte çevredeki yaşamı da öne çıkaran projede, dileyen sakinler plaj voleybolunun keyfini ve heyecanını yaşarken, dileyenler BeachCafe’nin iskelesinde ya da göl kenarında sakin bir köşede oturup yorgunluğunu atabilecek. Kıyı ve seyir terasları, bungalovlar, göl kenarlarında yürüyüş yolları, çardaklar, açıkhava sineması, dilediğiniz her vakit spor yapabileceğiniz AquaFitness Park, çim teraslarda hamak keyfi ve daha birçok sosyal olanak, AquaCity’deki hayatı renklendiriyor.

Denizlililerin her türlü ihtiyacı AquaMall’da

Toplam 210 bin metrekarelik bir proje alanına sahip AquaCity ticari alanlarıyla da Denizli’nin yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor. Proje alanı içerisinde, Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olacak AquaMall’un inşasına başlanmış durumda. İzmir yoluna paralel şekilde konumlanan ve “street mall” yaklaşımıyla tasarlanan 25 bin metrekarelik Alışveriş Merkezi’nin yönetimi ve kiralama süreci için perakende sektörünün öncü kuruluşu Metro Properties ile anlaşma da imzalandı.

 Proje Künyesi
 Proje adı: AquaCity Denizli 
Firma: Sinpaş Yapı 
Arsa alanı: 210 bin 721 metrekare 
İnşaat alanı: 319 bin 796 metrekare 
Daire sayısı: 4 etapta 1800 daire 
Daire büyüklükleri: 72-241 metrekare 
Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 
Sinpaş Aqua City Denizli fiyat: 159 bin 300 – 709 bin 100 TL arasında 
Sinpaş Aqua City Denizli teslim tarihi: İlk etap Haziran 2017 Sinpaş Aqua City Denizli iletişim 444 1974 www.aquacitydenizli.com.tr

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSinpaş GYO’dan 15 bin liralık Anneler Günü indirimi
  Sonraki yazıSakarya Erenler’de kentsel dönüşüm başladı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın