Sinpaş Köyceğiz’de 348 bin TL’den başlayan fiyatlar

köyceğiz

Sinpaş Yapı’ın yeni projesi Köyceğiz Anadolu yakasında Sancaktepe'de yer alıyor. 26 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen Sinpaş Köyceğiz projesinde konutların yüzde 60‘ı satıldı.

348 bin TL'den başlayan fiyatlar

26 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilen Köyceğiz projesinde toplam 291 konut bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tipleri bulunan projede dairelerin büyüklükleri 67 ile 206 metrekare arasında değişiyor. Mayıs 2016'da teslimleri başlayacak Köyceğiz'de daire fiyatları 348 bin 600 TL ile 992 bin 500 TL arasında değişiyor.

Güneyin sıcaklığı İstanbul'a taşınıyor

Güneydeki sahil kasabalarının sıcaklığını İstanbul’a taşıyan Sinpaş Köyceğiz’de peyzaj 2500 metrekarelik bir göletin etrafında geliştirildi. Köy yaşamının huzurunu yansıtan projenin merkezinde Orta Kahve yer alıyor. Çınar ağaçları, taş dokusu, kahvesi ve çeşmesi ile bir köy meydanını andıran Köyceğiz’de asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesi de bulunuyor.

Ulaşım araçlarına yakın

TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelerine sadece 4 kilometre uzaklıkta olan Köyceğiz, Şile otoyoluna da 5 kilometre mesafede bulunuyor. Projenin lokasyonu, yakın çevresindeki ticari alanlar,  okullar, hastaneler ve bölgede inşası devam eden metro ulaşımıyla da öne çıkıyor. Köyceğiz projesinin yanında 4 bin 100 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi bulunuyor.

Köyceğiz iletişim http://www.sinpaskoycegiz.com.tr/ 444 19 74

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıNurol Park’tan taksitle ev alanların ilk 12 taksitini Nurol GYO ödeyecek
  Sonraki yazıMimarlar Avrupa’nın en büyük yeşil çatısına sahip olan Zorlu Center’da buluştu
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın