Sinpaş’ın 40. yıl kampanyasında son 2 gün!

Altinoran-1

Sinpaş’ın 40. yılına özel başlattığı kampanyası ile İstanbul’daki Liva ile Ankara’daki Altınoran projelerinde banka kredisiz, vade farksız, ara ödemesiz 80 ay taksit ile ev sahibi olmak için sadece son iki gün!

Yüzde 20 peşin 50 ay vade

Sinpaş, 40. yaşını kutlarken açıkladığı kampanyasında, “Hayalinizdeki eve, yüzde 20 peşin, kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 50 ay vade ile sahip olun” diyor.

Yüzde 30 peşin 60 ay vade

Bu ödeme seçeneğine göre hayalinizdeki eve yüzde 30 peşin, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 60 ay vade ile sahip olmak mümkün.

Yarısı peşin yarısı 80 ay vade

Küçük küçük taksitler ile ev almak isteyenler için bu ödeme seçeneğine göre yarısını peşin ödeyip, geri kalan ödemeyi banka kredisiz, ara ödemesiz, vade farksız 80 eşit taksite bölebilirsiniz.

Peşinatsız 40 ay vade

Peşinat ödemek istemeyenler için bu ödeme seçeneğine göre hayalinizdeki eve vade farksız 40 eşit taksit ile sahip olmak mümkün.

Bulundukları bölgeye değer katan iki proje: Altınoran ve Liva

Kampanya kapsamında yer alan ve Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde, Eylül ayında birinci bölümün teslimiyle birlikte yaşam başladı. Yılın 12 ayı kayak yapma imkanı sunacak Kayak Vadisi, Ankaralıların yeni buluşma noktası Meydan, projenin ortasında yer alan gölü, alışveriş alanları, gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatacak Skywalk gibi donatılarıyla Ankara’nın yeni cazibe merkezi olarak yükselen Altınoran’da! İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam başladı. Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile, her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı. www.sinpas.com.tr 444 1 440

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazı“Konutta tüketici dönemi sektörü arındıracak”
  Sonraki yazıİdris Güllüce on bir aylık ÇED süreci verilerini açıkladı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın