Sinpaş’tan Liva İstanbul’da Hobi Akademisi

Sinpaş Yapı’nın ilk defa Liva İstanbul bu projesinde yer vereceği Hobi Akademisi’nde hem yetişkinler hem de gençler için yabancı dil eğitimleri, resim, Özgür şef ve ekibi ile yemek kursları verilecek. Aynı zamanda projenin satış ofisinde ise aileleri ziyaretleri süresince çocuklarını bir pedagog eşliğinde bırakabilecekleri bir çocuk oyun alanı bulunuyor.

Liva İstanbul sosyal alanları ile farklı

Liva İstanbul içinde “Liva Hobi Akademisi”nin yanı sıra bahçe içindeki sosyal alanlarda yer alacak. Liva İstanbul’da kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, hamam ve squash alanının yanı sıra alternatif bir oturma alanı sunan kış bahçeleri de bulunacak.

Daha Büyük Görüntüle

İlk etabının Eylül 2013’te teslim edileceği projede 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 332 konut bulunuyor. 146 bin TL ile 784 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan projede 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği sunuluyor. Liva İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenlere 72 aya kadar vade imkanı da sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİSTANBUL’DA VENEDİK HAVASI
  Sonraki yazıINNOVIA’DAN AYDA 690 TL’YE EV SAHİBİ OLMA ŞANSI
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın