Sky Residence sıfır peşinatla satışta!

Eroğlu Gayrimenkul, Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence’ı bugün satışa sunuyor. “Residence’ın Ötesi” olarak tanımlanan Sky Residence, 0 peşinat avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açıyor. Ödemeler ise 2019’da başlıyor.

Eroğlu Gayrimenkul, Skyland Rezidence’ı satışa sundu. 0 peşinat avantajıyla satışa sunulan projede ödemeler ise 2019’da başlayacak. Sky Residence’ı görmek ve yakından deneyimlemek isteyen müşterilerine randevu vermeye başladıklarını belirten Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk şunları ifade etti:   “Skyland İstanbul, konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan çok değerli bir karma proje. Sky Residence ise Skyland İstanbul’un en değerli bileşenlerinden biri. Sky Residence teknoloji, kalite ve estetiği bir arada sunan özel iç tasarımıyla dikkat çekmenin yanı sıra yeşille iç içe bir yaşam da sunuyor. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için Sky Residence’ın ilk tercih olacağına inanıyoruz.”

1+1’den 4+1’e kadar farklı ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. 4+1 dubleks dairelerin teraslarındaki özel peyzaj alanları, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Sky Residence, oyun alanlarıyla da özellikle çocuklu aileler için bir yaşam sunuyor. Sky Residence’ın sakinleri, açık ve kapalı yüzme havuzundan concierge hizmetine, fitness ve wellness merkezine kadar çeşitli sosyal imkanlardan faydalanabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.