Türkiye Yeni Bir Döneme EVET Derken

16 Nisan 2017 Türkiye için milat olacak. Yeni bir anayasal düzen, yeni bir dönem halkın referandumda verdiği oylar neticesinde başlıyor.

 

Görüleceği üzere iş dünyası moralli ve umutlu. Belirsizlik kalktı. Çiftbaşlılık kalktı. Ekonomi daha da güçlenecek, yatırımlar artacak.

Yorumlar, beklentiler bu yönde…

 

Herşeyden öte bu kadar hayati bir konuyu toplumun büyük bir sağduyu ile atlatmış ve yaşamış olmasını tebrik etmek gerekiyor. Sonuçlar da takdire şayan. 

 

Şimdi bu sonuçlarla ekonomi yönetimi gündemindeki önemli reformları şevkle gerçekleştirecek, beklenen adımları atacak.

İş dünyası da boş durmayacak, iç piyasada, dış piyasada sesini duyuracak.

Tabii ki konumuz emlak ve gayrimenkul dünyası. Onlar zaten çok uzun zamandır bugünkü sonuçlara hazırdı, beklemekteydi. Şimdi önlerindeki fırsatları ellerindeki güçlü kozlarla ekonominin katma değer hanesine yazdırmanın peşine düşecekler.

 

Mesela ilk fırsat Katar'da 19 Nisan'da başlayacak fuar. Sadece emlak için değil tüm iş dünyası için önemli fırsatlar sunuyor ve 200'den fazla firma da bu fırsatların ve bugünkü yeni koşulların farkındalığı ile Katar'a gidiyor.

 

Katar, referandum sonrası uluslararası alandaki ekonomik güç gösterisinin ilk sınavı olacağı için önemli.  Sonuçlarını da bu açıdan yakından takip ediyor olacağız.

Sonuçlar ve yeni dönem ülkemiz için uğurlu ve kısmetli olsun..

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.