UPN International, Kuveyt’teki işbirliği ile çok daha güçlendi

UPN Uluslararası Gayrimenkul Operasyonları Şirketi ile Kuveyt merkezli Mazaya United, 09 Temmuz 2015 tarihinde Kaya Ramada Otel’de imzaladıkları bu anlaşmaya göre; UPN International’ın portföyünde bulunan proje ve ticari ünite satışlarını, Kuveyt’te Mazaya United şirketi aracılığıyla gerçekleştirecek.

Uluslararası satış operasyonları konusunda sektörünün lideri olan UPN International, iki ülke arasında sektörel anlamda stratejik öneme sahip olan bu anlaşma ile satış ağı zincirine bir halka daha eklemiş oldu. UPN International Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Ulaş Akbal ile Mazaya United’ın Kurucusu ve CEO'su Hisham Gharib, basın toplantısında yaptıkları konuşmada; uluslararası pek çok projenin satışını yürüttüklerini, özellikle Kuveytli müşterilerin Türkiye'de gayrimenkul projelerine olan talebinin oldukça fazla olduğunu belirttiler. Ayrıca UPN International'ın iş modelinin Türkiye'de mülk edinmek isteyen Kuveytli yatırımcılara son derece uygun olduğunu ve bu anlamda iki ülke arasındaki ticari ilişkilere ciddi oranda katkı sağlayacağını vurguladılar. UPN International Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Akbal, istikrarlı bir şekilde büyümelerini gerçekleştirdiklerini ve uluslararası pazarda lider olmaya devam edeceklerini belirtti.

UPN International, 2012 yılından bu yana uluslararası gayrimenkul operasyonları alanında faaliyet göstermektedir. Katar, Kuveyt, Dubai, Abu Dabi, Suudi Arabistan, Bahreyn, Rusya, Kazakistan, İngiltere gibi pek çok Avrupa ve Körfez ülkelerindeki şube ve satış temsilcilikleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıGünlük kiralıklara bayram dopingi
  Sonraki yazıAkıllı bina sistemleri yüzde altı enerji verimliliği sağlayacak
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın