Ziraat Bankası emekliye özel konut kredisi sunuyor

Ziraat Bankası emeklilere özel, emeklilerin kredi ürünleri kapsamında yüzde 1.53 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi, yüzde 1.28 faiz oranı ile de konut kredisi kullandıracak.

Ziraat Bankası Mart başı itibariyle kredi ürünlerinde büyük oranda indirim uyguladı. Ziraat Bankası ihtiyaç ve konut kredileri kapsamında en düşük faiz oranlarını sunan banka oldu. Ziraat Bankası emeklinin artısı konut kredisi ve emeklinin artısı tüketici kredisi kampanyaları dahilinde emekli maaşını Ziraat’ten alanlara özel avantajlar sunuyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi ürünü için 120 ay vadeye kadar yüzde 1.28 konut kredisi faiz oranı kullandırıyor. Ayrıca krediden BSMV ve KKDF ücretleri almıyor. Konut kredisinin yıllık maliyet oranı yüzde 16.8 oluyor. Emeklinin Artısı Konut Kredisi kapsamında 100 bin TL tutarda 5 yıl vadeli konut kredisi için konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık ödemeleri 1.935 TL, toplam ödemesi ise 233 bin 180 TL oluyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre, Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi kapsamında ise 60 ay vadeye kadar yüzde 1.53 faiz oranı ile kredi sağlıyor. Bu oran bankaların ihtiyaç kredileri arasında en düşük faiz seviyesi oluyor. Ziraat Bankası’ndan 10 bin  TL tutarda 5 yıl vadeli emeklinin artısı tüketici kredisi için kredi hesaplama yapıldığında aylık taksitler 256 TL, toplam geri ödeme ise 15 bin 350 TL oluyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın