Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde yaşam başladı

Hasanoğlu Şirketler Grubu tarafından Küçükçekmece Gölü’ne yakın bir konumda projelendirilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde yaşam başladı.

Küçükçekmece Gölü’ne yakın bir konumda hayatın merkezinde canlı bir yaşam imkanı sunan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde hayat başladı. Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun Ispartakule bölgesinde hayata geçirdiği üçüncü proje olan projeden ev alan yatırımcılar yeni yaşamlarına adım attı. Teslimlerin yapıldığı projeden ev alan yatırımcılar yeni yılı evlerinde karşıladılar. Toplamda 18 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükselen proje, 4 blok, 220 daire ve 17 adet ticari alandan oluşuyor. Aile odaklı yaşam alanları ile dikkat çeken proje Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumu ile ön plana çıkan Banu Evleri Ispartakule fiyat listeleri ile yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Banu Evleri Ispartakule 2 projesi ile konforlu bir yaşam

Banu Evleri Ispartakule 2 projesi sosyal ve yeşil olanları ile sakin ve konforlu bir yaşam sunuyor. Dairelerin güney cepheli ve göl manzaralı olduğu proje, İstanbul Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi projelere yakın bir konumda yer alıyor. Proje içerisinde yer alan 17 adet mağaza içerisinde yaşayan kişilere konforlu bir alışveriş imkanı sunuyor. Dairelerin pay ölçer sistemli yerden ısıtma ve klima altyapısına sahip olduğu projede ayrıca interkom sistem, doğalgaz alarm sistemi ve ankastre ürünler yer alıyor. Banu Evleri Ispartakule 2 projesi genelinde bulunan CCTV izleme kayıt sistemi ile yaşayanlarına güvenlikli bir yaşam sunuyor. Her daireye kapalı otopark, misafir otoparkının da yer aldığı projede, ayrıca kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları da bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.