Birevim’den Ankara’ya yeni şube

Ankaralıların da faizsiz ev sahibi olmaları için yola çıktıklarını belirten Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yıl sonuna kadar 6 yeni şube daha açarak yurt içinde şubeleşmeye hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, yurt içindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Çankaya‘da açılan şubeden sonra Birevim, daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye’nin her bölgesine gitmeyi hedefliyor.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi açılışta yaptığı değerlendirmede, “Sahip olduğumuz genç ve dinamik yapımızla, ‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıktık. Birevim olarak, ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını ve sunduğumuz alternatifli ödeme seçeneklerini 9 kişilik ekibimizle Ankaralılara göstermek istiyoruz. Öte yandan Türkiye’deki her ile ulaşmayı hedefliyoruz. Ankara şubemizi açarak, bölgenin yüzde 90’ına ulaşmış olduk. Daha hızlı ve sağlam adımlarla büyümemize devam edeceğiz” dedi. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.