ERA’dan 3 büyük ilde seminer

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, yılsonu değerlendirme ve 2018 motivasyonu niteliğinde olan eğitim seminerlerini 3 büyük şehirde gerçekleştiriyor.

ERA Gayrimenkul, eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin 3 büyük kentinde gerçekleştirilecek olan TeamERA eğitim seminerleri sırasında şirketin 2017 yılı performansı değerlendirilerek 2018 hedefleri belirlenecek. Team ERA, 2017 yılı son çeyreğinde tüm ERA‘lıların bir araya gelerek ERA networkünü yaşayacağı, paylaşımlar yapacağı, yeni ERA’lılar ile tanışacakları bir etkinlik olacak. 12 Aralık’ta Antalya’da ve 22 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşecek etkinliklere tüm ERA borkerları katılarak networking fırsatlarının yanı sıra sektörel eğitimler de alacaklar.

 ERA Gayrimenkul Türkiye, sadece kendi bünyesindeki brokerlara değil sektördeki diğer Gayrimenkul Danışmanı ve Brokerlarına da eğitimler vermeye devam ediyor. ERA’lıların profesyonel iş yaşamlarında fayda sağlayacakları konularda konu ve konuşmacılar ile desteklenecek workshoplarda sektörün önemli isimleri de ağırlanacak.

1 Aralık’ta İzmir Mövenpick Otel ve 13 Aralık’ta Akrabarut Otel’de gerçekleşecek ’Kurtlar Sofrasında Gayrimenkul Avcılığı’ workshopunun yanı sıra; 20 Aralık’ta İstanbul ERA Gayrimenkul Akademisi’nde bölgende ‘Tek Ol’ workshopu ve son olarak, 26 Aralık’ta İstanbul ERA Gayrimenkul Akademisi’nde ‘Proje Satışına Giriş’ seminerleri ile sektöre açık eğitimlerle de sektörün hizmet kalitesini de artırmayı hedefliyor.

Antalya TeamERA 12 Aralık Salı günü saat: 13.00-18.00’da Akrabarut Otel’de, İstanbul TeamERA ise 22 Aralık Cuma günü saat: 13.00-18.00’da Dedeman Bostancı’da gerçekleşecek.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.