Gül İnşaat’ın yeni yatırımı…

Gül İnşaat Avenue İstanbul projesini tanıttı. 443 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede lansmana özel yüzde 5 indirim fırsatı sunuldu.

Gül İnşaat, Beykent’teki yeni projesi Avenue İstanbul projesini satışa sundu. Rezidans, AVM ve ofis bloklarından oluşan proje 30 dönümlük arazi üzerinde yükseliyor. Projede; 730 konut, 40 ofis ve 170 mağaza yer alıyor. 530 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Avenue İstanbul projesinde büyüklükleri 89 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Avenue İstanbul’da 1+1’ler 89 metrekare, 2+1 139 metrekare, 145 metrekare ve 156 metrekare, 3+1’ler ise 187 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

 

Projede metrekare fiyatları lansmana özel 4 bin 500 TL’den, daire fiyatları ise 443 bin TL’den başlıyor.  Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede şirket bünyesinde de vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Konutların Eylül 2019, AVM’nin ise Eylül 2018’de tamamlanması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, cafe, restoran, mağazalar ve peyzaj gibi birçok imkan bulunuyor.

Avrupa Yakası Beykent girişinde konumlandırılan proje E-5 karayoluna komşu konumda, Metrobüs Tüyap durağının hemen yanında, Tem- Hadımköy bağlantı yolu karşısında yer alıyor.  Avenue İstanbul projesi Beykent Üniversitesi’ne  1 dakika, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne 3 dakika ,Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 3 dakika, Beylikdüzü Yaşam Vadisi Şehir Parkına 5 dakika, Büyükçekmece Sahile 5 dakika, Hadımköy Tem Gişeler 6 dakika ve Atatürk Havalimanı 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

1 milyon dolar kira getirisi olacak

Projede sadece konutların satılacağını, ofis ve dükkanların ise kiralanacağını belirten Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, projede konutlardan 420 milyon TL hasılat, mağazalardan ise 1 milyon dolar kira geliri beklediklerini söyledi.

Bölgede bugüne kadar 20 bin konut ürettiklerini belirten Metin Gül, “Geçmişte insanlar Beylikdüzü denilince ürperiyordu fakat bugün İstanbul’un en değerli 3 ilçesi arasında gösteriliyor. Biz Beylikdüzü’nden memnunuz. Satışların en iyi olduğu bölge” dedi.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.