Ondörtüç Pendik’in örnek dairesi hazır!

İnsay Yapı tarafından İstanbul Pendik’te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, konut sahibi olmak isteyenlere örnek dairesinin kapılarını açtı.  

İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik, örnek dairesini görücüye çıkardı. İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Pendik’te yapımına devam edilen projenin örnek dairesi, konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu.  1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Ondörtüç Pendik’te 3+1 konutları için, örnek daire hazırlandı.

Daire fiyatları

2018 yılının Haziran ayında teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik’te kaba inşaat biterken, ince detay işlere geçildi. 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 242 konut ve 22 ticari birimden oluşuyor. Ondörtüç Pendik’te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den alıcı buluyor.

Ödeme koşulları

Projeden banka kredileriyle ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sağlanıyor. Üstelik 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Diğer bir alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor. Bunun gibi daha pek çok ödeme alternatifi sunan İnsay Yapı, ev sahibi olmak isteyen herkesi satış ofisine ve örnek dairelerini ziyaret etmelerini bekliyor.

Pendik’in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın