Trendist Ataşehir’de lansmana özel kampanya!

Trendist_Atasehir1

Tamamlandığında 2 bin 500 kişinin yaşayacağı Trendist Aaşehir'de 13 adet 8 katlı, 3 adet ise 33 katlı olmak üzere toplam 16 blokun yer alıyor. Lansmana özel kampanyayla satışa çıkan Rezidans Kule ise 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle oturum ve yatırım amaçlı olarak yoğun ilgi görüyor.

Ödemeler 1 yıl sonra başlıyor!

Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabilen Rezidans Kule'de kalan yüzde 20'lik dilim bir yıl sonra ödenip, taksitlere de bir yıl sonra başlanabiliyor. Diğer bloklarda yer alan 3+1 ve 4+1 dairelerde ise yüzde 25 peşinat ödeyerek, kredi taksitlerini bir yıl sonra ödemeye başlama fırsatı sunuluyor.

Projenin yüzde 50’si, satışların yüzde 62’si tamamlandı

K Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaduman, ayrıcalıklı ve huzurlu bir yaşam vadettiklerini belirterek, şunları söyledi: “Yatırım yapmak isteyenler için günden güne gelişen Ataşehir’de kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz. Oturum içinde hem huzurlu hem de ayrıcalıklı bir rezidans hayatı vadediyoruz. Dairelerimizde maksimum kullanım alanı gözetildi ve kayıp alanlar minimize edilerek hazırlandı. Projemizi tasarlarken, dairelerimizin yerleşimine büyük özen gösterdik. Sunacağımız ayrıcalıklı rezidans hayatı dışında 110 dönüm arazi içinde bulunan İstanbul’un en büyük kent parkı olacak Atapark’ın hemen yanında yer alıyoruz. İstanbullunun aradığı yeşil, doğa ve sağlıklı bir yaşam için büyük bir fırsat sunuyoruz. Projenin yüzde 40’ı, satışların ise yüzde 62’si tamamlandı. Trendist Ataşehir tamamlandığında yüzde 40 oranında bir değer artışı bekliyoruz. Finans merkezinin inşaatının tamamlanmasıyla bu oranın çok daha yukarı çıkacağına eminiz.”

Trendist Ataşehir, sosyal alanlarıyla da beklentileri karşılıyor

Projenin sosyal tesisi içerisinde; fitness, pilates ve yoga salonu, kapalı yüzme havuzu, 2 sauna, buhar odası, masaj odası, 562 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu, 550 metrekare güneşlenme terası, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu ile 2 adet çocuk oyun alanı bulunuyor. Rezidans bloğunda ise fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, 281 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu ve 540metrekare güneşlenme alanı yer alıyor. 820 adet konut bulunan projede, hem Trendist Ataşehir sakinlerinin hem de tüm Ataşehirlilerin yararlanabileceği 43 adet farklı büyüklükte cadde mağaza yer alıyor.

İstanbul’un en büyük şehir parklarından Atapark’ın yanında yükseliyor

Trendist Ataşehir projesi, İstanbul’un en özgün konseptli kent parkı olarak tasarlanan Atapark’a da komşu olmaya hazırlanıyor. Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek Atapark, İstanbul’un en büyük kent parklarından biri olarak tasarlandı. 110 dönüm arazi içine tasarlanan Atapark projesinde botanik bahçeleri, şelaleler, göletler, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kelebek adası, seyir terasları, akvaryum, etkinlik ve dinlenme alanları yer alacak. Yalnızca Ataşehirlilerin değil tüm İstanbul’un cazibe merkezi olarak konumlandırılan parkta İstanbullular, şehrin merkezinde kuş sesleri eşliğinde yeşilin ve huzurun tadını doyasıya çıkaracak. Ataşehir Belediyesi tarafından tasarlanan Atapark projesinin yapımına Kasım ayında başlanması planlanıyor. www.trendistatasehir.com 0 216 455 33 33 Trendist Ataşehir 1’inci reklam filmi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıViaport AVM’ye 22 bin metrekarelik yeni etap!
  Sonraki yazıTürkiye, iklim değişikliği ile mücadelede büyük bir adım attı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın